با پایان رقابت 35 تیرانداز دختر
برترین‌‌های تیرانداز المپیاد ورزشی جوانان قم معرفی شدند

خبرگزاری فارس: پیکارهای تیراندازی قهرمانی نخستین المپیاد ورزشی جوانان استان قم در بخش دختران با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.

خبرگزاری فارس: برترین‌‌های تیرانداز المپیاد ورزشی جوانان قم معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم مسابقات تیراندازی قهرمانی دختران نخستین المپیاد ورزشی جوانان محلات قم که با شرکت تیراندازان مدعی در سالن تیراندازی شهید زین‌الدین مجموعه ورزشی میثم قم در حال برگزاری بود،‌ امروز با معرفی افراد برتر خاتمه یافت.

در این پیکارها که با هدف توسعه این رشته و همچنین به منظور شناخت استعدادهای نهفته ورزش قهرمانی در بین جوانان علاقمند به این رشته در مناطق محروم و محلات قم با شرکت بیش از 35 تیرانداز برگزار شد، تیراندازان شرکت‌کننده برای کسب عناوین برتر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها که از جذابیت بسیار بالایی برخوردار بود و در حضور مسئولان هیئت تیراندازی استان قم برگزار شد، این مهسا احمدآبادی بود که با بیشترین امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و بالاتر از دیگر شرکت‌کنندگان قهرمان شد.

عنوان دوم و مقام نایب قهرمانی با اختلافی اندک به فهیمه زند رسید و فاطمه حسن‌زاده دیگر مدعی این رقابت‌ها بود که موفق به کسب مقام سوم شد.

دبیر ستاد برگزاری نخستین المپیاد ورزشی جوانان استان قم در خصوص این رقابت‌ها با اشاره به استقبال بسیار خوب بانوان علاقمند به ورزش از رقابت‌های رشته های مختلف این المپیاد، تصریح کرد: دختران و بانوان شرکت‌کننده در پنج رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حسین دوعلی ادامه داد: رقابت‌های رشته تیراندازی این المپیاد نیز با شرکت بانوان تیرانداز با همکاری نزدیک و صمیمانه هیئت تیراندازی استان قم برگزار شد و خوشبختانه این مسابقات در سطحی بسیار خوب به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت.

وی با تقدیر از همکاری معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قم در امر برگزاری مسابقات بخش بانوان این المپیاد یادآور شد: بر این اساس دختران و بانوان شرکت‌کننده در این المپیاد در رشته‌های طناب‌کشی، والیبال، تیراندازی، پینگ‌پنگ و آمادگی جسمانی برای کسب عناوین برتر با یکدیگر به رقابت پرداختند.