با برگزاری مراسمی
شهردار فردوس رئیس آموزش و پرورش شد

خبرگزاری فارس: طی مراسمی با حضور مسئولان، شهردار شهرستان فردوس به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش این شهرستان معرفی شد.

خبرگزاری فارس: شهردار فردوس رئیس آموزش و پرورش شد

به گزارش خبرگزاری فارس از فردوس، رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس ظهر امروز در جمع مسئولان این شهرستان اظهار کرد: خدمت بدون منت باید سرلوحه کار همه مسئولان نظام باشد.

سید مهدی علی‌پرست خدمت‌رسانی برای عمل به منویات مقام معظم رهبری در شرایط فعلی کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: همه ما باید به فکر خدمت صادقانه برای تعالی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی باشیم.

وی از افت رتبه آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس در استان نوپای خراسان جنوبی انتقاد کرد و افزود: اداره آموزش و پرورش فردوس با کسب رتبه سوم آموزشی و پرورشی در استان خراسان بزرگ کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته و افت رتبه آموزشی در سال‌های اخیر شایسته این اداره نیست و باید ارتقا یابد.

* با تلاش بیشتر رتبه آموزش و پرورش فردوس ارتقا می‌یابد

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش فردوس گفت: امید است که با همکاری و تلاش بیش از پیش معلمان و کارکنان این نهاد فرهنگی، آموزشی و تربیتی رتبه اداره آموزش و پرورش فردوس در استان خراسان جنوبی نسبت به سال قبل ارتقا پیدا کند.

در این مراسم از زحمات حسین وحیدی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس تقدیر و سید مهدی علی‌پرست به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.