بیانیه رییس دانشگاه کاشان در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار
سازمان ملل به ابزاری برای فشار علیه مقاومت اسلامی تبدیل شده است

خبرگزاری فارس: عباس کتابی با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که سازمان ملل به ابزاری در دست جنایتکاران بین‌المللی برای فشار علیه مقاومت اسلامی تبدیل شده است.

خبرگزاری فارس: سازمان ملل به ابزاری برای فشار علیه مقاومت اسلامی تبدیل شده است

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، عباس کتابی رییس دانشگاه کاشان با صدور بیانیه‌ای، کشتار فجیع و بی‌رحمانه مسلمانان میانمار را محکوم کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

امروزه اسلام‌هراسی و مقابله با آموزه‌های اسلامی در صدر سیاست‌های کشورهای استکباری قرار دارد و بی‌تردید هدف از این کشتارها نیز، نسل‌کشی و کمرنگ کردن نام اسلام در میانمار است؛ چه آنکه امروزه آوازه اسلام، کشورهای مختلف جهان را درنوردیده و امواج خروشان بیداری‌اسلامی، صحنه خاورمیانه و شمال آفریقا را دگرگون ساخته است، از این‌رو قدرت‌های استکباری می‌کوشند با تحریک عناصر تندروی کشورها، به سرکوب و نابودی مسلمانان بپردازند.

امروز جنایت میانمار علیه مسلمانان بی‌دفاع و مظلوم این کشور در حالی در دنیا اتفاق می‌افتد که منادیان حقوق بشر و رسانه‌هایشان با داعیه طرفداری از حقوق بشر و دفاع از آزادی ملت‌ها در حال تصمیم‌سازی علیه مردم و دولت مظلوم سوریه و تدارک یک جنایت دیگر در حق مردم مظلوم و مقاوم این کشور هستند و شورای امنیت سازمان ملل با چشم‌پوشی از این جنایت هولناک و فراموش کردن وظیفه اصلی خود در تحقق حقوق از دست رفته مردم بی دفاع و مسلمان میانمار نشان داد که این سازمان به ابزاری در دست جنایتکاران بین‌المللی برای فشار علیه مقاومت اسلامی به وجود آمده در منطقه تبدیل شده است.

در پایان از مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهم تا برای دفاع از مسلمانان بی دفاع و ستمدیده میانمار تدابیر لازم را اتخاذ کنند.