بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن:
بسیار ترسو بازی کردیم/ ذوب‌آهن به زمان احتیاج دارد

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با توجه به باخت هفته نخست در بازی برابر تیم فوتبال صبای قم بسیار ترسو بازی کردیم.

خبرگزاری فارس: بسیار ترسو بازی کردیم/ ذوب‌آهن به زمان احتیاج دارد

مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: تیم ما در دیدار برابر تیم صبا تا زمانی که گل نزده بود خوب بازی کرد، اما پس از به ثمر رساندن گل به هیچ عنوان نتوانستیم بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

وی تاکید کرد: پس از به ثمر رساندن گل در حفظ توپ و نتیجه بازی بسیار ضعیف عمل کردیم و با توجه به اینکه در هفته نخست در برابر فجر سپاسی هم نتیجه را واگذار کرده بودیم در دیدار برابر صبا هم نتوانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و بسیار ترسو بازی کردیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: زمانی که گل زدیم بی دلیل عقب نشینی کردیم و تیمی هم که به عقب می‌آید می‌تواند در ضد حمله از فرصت‌های خود استفاده کند، اما تیم ما در این بخش هم بسیار ضعیف عمل کرد و توپ و میدان را به طور کامل در اختیار تیم حریف قرار داد.

وی تصریح کرد: تیم ما با توجه به مشکلاتی که داشت و با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان تیم جوان و یا تازه وارد هستند به زمان احتیاج دارد تا بهتر شود.

رجب زاده گفت: تیم ما در دیدار برابر تیم صبا نسبت به هفته قبل بهتر بازی کرد و مطمئن باشید وضعیت تیم به این شکل نمی‌ماند و بسیار بهتر از این می‌شویم.

وی افزود: خودم به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌ام و شرایطم در بازی‌های آینده بهتر می‌شود تیم ما به یک برد احتیاج دارد تا از لحاظ روحی و روانی بهتر شویم و مطمئن باشید روند تیم بدین شکل نمی‌ماند.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: امیدوارم قاسم حدادی‌فر نیز هر چه زودتر به تیم برگردد تا بتوانیم در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.